سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ترند روم

کمد ریلی ام دی اف تانیل چوب چه ویژگی هایی دارد؟

کمد لباس یکی از وسایلی است که برای نظافت و نظم بخشیدن به وسایل منزل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و زیبایی دکوراسیون منزل شما را نیز تکمیل می کند. کمد ریلی ام دی اف (MDF) به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود طرفداران خود را پیدا کرده است. در این قسمت به بیان ویژگی ها، مزایا و معایب این نوع کمد پرکاربرد و نسبتا ارزان می پردازیم تا در صورت نیاز با اطلاعات کامل آن را از فروشگاه اینترنتی تنیل چوب سفارش و خریداری کنید.
ویژگی های کابینت بار MDF
در نام اتاقک ریلی ام دی اف به صراحت آمده است که مواد استفاده شده از ام دی اف می باشد.
در ساخت درب کمد ریلی ام دی اف از لولا استفاده نمی شود بلکه ریل آنها را باز و بسته می کند.
در عرض لباس با ریل ام دی اف محدودیتی وجود ندارد. درب های آن را می توان بزرگتر از درب های کابینت های معمولی یا منحنی دانست.
مزایای کابینت ریلی ام دی اف
اکنون که این صفحه را نصب کردید، باید برای خرید کابینت ریلی ام دی اف برنامه ریزی کنید. از این رو فروشگاه چوب تنیل به صورت تخصصی مزایا و خطرات آن را برای شما شرح خواهد داد تا بتوانید این محصول را به طور کامل درک کنید.
قابل استفاده در شرکت ها و ادارات
از آنجایی که صندلی ها و میزها معمولا جلوی کابینت ام دی اف قرار می گیرند، بنابراین این محصول بهترین انتخاب برای شرکت ها و ادارات است، چون باز و بسته می شود، دیگر نیازی نیست درب آن را به سمت خود بکشیم. البته از فضای جلوی کمدها می توان به خوبی استفاده کرد.
ضخامت درب کابینت ریلی ام دی اف
درب های کمد ریلی عموما ضخیم تر از حد معمولی هستند، به این معنی که وقتی لباس ها از این نوع کابینت ها جدا می شوند، نخ کشیده یا ترک نمی خورد.
درب کابینت ریلی ام دی اف با مقاومت بالا
روی درب کابینت ریلی ام دی اف می توانید انواع شیشه های رنگی و آینه سنگین قرار دهید. در واقع درهای آن نسبت به درب های معمولی در برابر وزن اضافی مقاومت بیشتری دارند.
امکان تطبیق کابینت فلزی ام دی اف
اگر از طرح و رنگ کابینت روی ریل ام دی اف خوشتان نمی آید می توانید با متخصصین تنیل چوب تماس بگیرید و سفارش دهید تا کابینت را به سلیقه شما آماده کنیم.
فضای کمتری را اشغال می کند
زیرا کابینت ریلی ام دی اف فضای کمتری را نسبت به کابینت های معمولی که درب آن ها باز و بسته می شود اشغال می کند. بنابراین اگر اتاق خواب شما کوچک است این کمد برای تزئین خانه بسیار مفید است.
صرفه جویی در هزینه
بسیاری از مردم بودجه ای برای خرید کمد ریلی چوبی واقعی ندارند، بنابراین می توانند کمد ریلی ام دی اف تهیه کنند. ام دی اف نیز کیفیت بالایی دارد و سطحی براق و یکنواخت دارد که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر و مقرون به صرفه تر از چوب است. همانطور که در این قسمت مشاهده می کنید ریل ام دی اف در مدل های مختلفی عرضه می شود و تنوع بسیار زیادی دارد. اگرچه نسبت به مدل ریل چوبی ارزانتر است، اما در نظر داشته باشید که پس از چوب، ام دی اف به عنوان بهترین متریال در تولید ریل شناخته می شود.

مرجع: تانیل چوب